Átalányadó mellékállásban kalkulátor

2026-07-27
Oszd meg ismerőseiddel a cikket: 

Általányadós vállalkozás mellékállásban? Kristóf csinált egy kalkulátort, amivel kiszámolhatod a fizetnivalókat és a köz érdekében elérhetővé is tette, áldassék a neve.

Átalányadó kalkulátor

Hozzászólások:

Csak Disqus-felhasználók léphetnek be és szólhatnak hozzá a cikkhez.
Subscribe
Visszajelzés
7 hozzászólás
Legrégebbi
Legújabb Most Voted

"a fenti negyedéves összegeket a 2658-as bevallásban kell bevallanod és a határidőkig befizetned"
Erre nem találok sehol egyértelmű választ: akkor is be kell adni az 58-as bevallást, ha 0 bevételem volt az adott negyedévben, vagy nem 0, de az éves adómentes kereten belül vagyok még (azaz nincs járulékfizetési kötelezettségem)?

Igen, minden negyedévben kell, kb 3 perc végigkattintgatni a nullás bevallást.

Orok hala Kristofnak, pont ebben a cipoben jarok en is.
Esetleg annyi finomitas lehetne, hogy havonta adhassam meg az aktualis bevetelt.

Last edited 22 órája by belavoltam ki aza zsolti bacsi

Hogyhogy Kristóf csinálta és nem a loveable?

Nem vagyok annyira képben. Ha nekem főállásom van, akkor nem is lehetek átalányadózva mondjuk kézműves pék?

Cikkgyűjtemény
Új vagy az oldalon? A gombra kattintva találod az eddigi fontosabb cikkek gyűjteményét téma szerint.
Megnézem!
Keresés
Kövess minket
facebook
youtube
Hirdetés
Támogatás
Ha szeretnéd, van lehetőséged anyagilag is támogatni a munkánkat.

Átutalással a Raiffeisen Bank 12020407-01558219-00100002 számlaszámra a Kiszámoló Egyesület részére. A közlemény "Támogatás" (fontos!)
Bankkártyás támogatási lehetőség hamarosan. Köszönjük, ha érdemesnek tartasz bennünket a támogatásra.
Archívum

Archívum

crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram